Kullanım Şartları

Yasal Uyarı

Ne Kadar Dayanır isimli bu blog sitesi yetkili kişilere ait olup bizzat onun tarafından ve/veya kendisinin yetki verdiği blog yöneticileri tarafından yönetilmektedir. Bu siteye erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki şartları ve uyarıları baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

Kullanım Şartları

İçerik: Ne Kadar Dayanır'da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat yetkili ve misafir yazarlar tarafından Ne Kadar Dayanır için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler yalnızca aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

- Bu yazı Ne Kadar Dayanır'dan alınmıştır.
- Kaynak: Ne Kadar Dayanır

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar: Ne Kadar Dayanır’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

- Ne Kadar Dayanı'a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

- Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Ne Kadar Dayanır'ın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

Linkler: Ne Kadar Dayanır’da bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

Yorum Gönder